Welcome to SAMRIOĞLU

SAMRIOĞLU 'na hoşgeldiniz

 

GLOBAL SUPPLIER OF HAZELNUTS, DRIED FRUITS & CHESTNUTS

 TÜM DÜNYAYA FINDIK, KESTANE VE KURU MEYVELER İHRACATI

 

SAMRIOĞLU Group of Companies was founded by legendary trader Sadettin Samrıoğlu in 1940, is one of old manufacturing and trading companies that specializes in Hazelnuts. SAMRIOĞLU Family has been manufacturing and exporting Akcakoca quality Natural Hazelnuts for three generation, had the honor to be chosen and approved supplier of world's giant Chocolate industries; Nestlé SA, Kraft Foods Inc. (Previous Jacob Suchard AG) and Ludwig Schokolade GmbH & Co. KG. in 1990s.

 

Uzmanlık alanı Fındık imalatı ve ticareti olan SAMRIOĞLU işletmeleri, Sakarya bölgesinin efsane tüccarlarından ve Türkiyenin İlk fındık fabrikatörlerinden biri olan Sadettin SAMRIOĞLU tarafından 1940'da kurulmuştur. 3 nesildir Kocaalide (Sakarya) Akçakoca kalite Natürel iç fındık imalatı ve ihracatı yapan SAMRIOĞLU ailesi; 1990'lı yıllarda Nestlé SA, Kraft Foods Inc. gibi dünyanın dev çikolata ve şekerleme sanayilerinin tercih edip seçtiği onaylanmış fındık tedarikçisi olma onurunu kazanmıştır.

 

SAMRIOĞLU is dynamic company run by professional new generation, very active in foreign trade, supply customers all around the world also with  Hazelnuts ( Raw, Processed and Organic ), Chestnuts , Dried Fruits and other Nuts (both Organic and Conventional).We are very specialized also in these product categories.

 

Günümüzde profesyonel 3.ncü nesil tarafından yönetilen dinamik yapıdaki SAMRIOĞLU işletmesi dış ticarette oldukça aktiftir; K.Amerika, Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğudaki eski ve yeni müşterilerine ana ihrac ürünü fındık mamülleri (organik, natürel ve işlenmiş fındık) dışında diğer uzmanlık alanımız olan konvansiyonel ve organik kuru meyveler ve kestane tedarikide yapmaktadır.

 

Our innovative approach to business, strong and old cooperation with our serious manufacturer partners who all are leaders in their fields and presenting unbeatable advantages to Global Buyers have enabled SAMRIOĞLU to become highly respected  supplier name  in Hazelnuts and Dried Fruits sector. We are quality-oriented company, apply the rules of HACCP and ISO 9001:2008 for the best quality products in accordance with the International  Food Standards. Not only guaranteed top product quality, we offer  you also multi-level reliability, friendly business relations, accurate service and timely delivery.

 

Milenyum çağının getirdiği uluslararası yeni ticari koşullara uygun yenilikçi ticari yaklaşımlarımız ve dünyanın hemen her bölgesindeki müşterilere sunulan rakipsiz avantajlar ile Türkiyede herbiri kendi alanında lider konumda olan imalatçı partnerlerimizle uzun geçmişe dayalı güçlü ticari munasebetlerimiz sayesinde bugün SAMRIOĞLU adı fındık, kestane ve kuru meyveler alanında dünyada saygın ve güvenilir tedarikçi marka haline gelmiştir.

 

Natural Raw Hazelnuts 

Natürel İç Fındık

 

Organic  Hazelnuts

Organik Fındık

 
Roasted & Blanched Hazelnuts

Kavrulmuş ve beyazlatılmış Fındık

 

Sultanas

Kuru üzüm

 

Dried Apricots

Kuru Kayısı

 

Dried Figs

Kuru incir

 

Fresh Chestnuts

Yaş Kestane

Frozen Peeled Chestnuts

Soyulmuş ve Dondurulmuş kestane

Pistachios

 

 

yuk

Antep Fıstığı

 
   
Chickpeas
yuk

Leblebi

 
Pine Nuts

Çam Fıstığı

 

 

 

Poppy Seeds

Haşhaş Tohumu  

 

   
   
Rıza Samrıoğlu cad. No:1 Kocaali 54800 Sakarya / Turkey
Lizard 2008©